![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/yzobrazhenye_viber_2023-12-02_10-06-15-690-1-1140x760.jpg)
Нагородження кращих боксерів Києва
На початку грудня в КНУБА пройшла церемонія нагородження кращих боксерів міста Києва за підсумками року. Нагороди вручали Олександр Негода, Президент КМО ФБУ і Петро Куліков, ректор КНУБА, Почесний президент КМО ФБУ.
Вітаємо найсильніших і витриваліших боксерів Києва! Бажаємо високих результатів і яскравих перемог в майбутньому!
Після офіційної церемонії спортивне свято в Університеті продовжилось. Спортсменів від КНУБА нагороджували проректор з навчальної роботи та комплексного розвитку КНУБА Олександр Хоменко та декан факультету ГІСУТ Олена Нестеренко. Серед переможців боксери – студенти КНУБА, які посіли призові місця в Чемпіонаті України: Іван Сапун – 2 місце, Любов Окша – 3 місце, Олександра Маєвська – 3 місце. Вітали також Олександра Магамєдова та Федора Ткаченка, які брали активну участь в змаганнях, але не посіли призові місця.
Дорогі друзі! Завершився черговий спортивний сезон. Він був не легким, але захоплюючим завдяки Вашим досягненням.
Додамо, у Вашому послужному списку є «срібло і бронза». Бажаємо в наступному сезоні отримати ще й «золото»!
Інформаційний центр
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/yzobrazhenye_viber_2023-12-02_10-05-58-453-1024x682.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/yzobrazhenye_viber_2023-12-02_10-06-05-941.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/yzobrazhenye_viber_2023-12-02_10-14-47-143-1024x682.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/yzobrazhenye_viber_2023-12-02_10-14-54-938-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/yzobrazhenye_viber_2023-12-02_10-05-21-765-1024x682.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/yzobrazhenye_viber_2023-12-02_10-05-30-225-1024x682.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/yzobrazhenye_viber_2023-12-02_10-05-13-238-1024x682.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/yzobrazhenye_viber_2023-12-02_10-05-13-496-1024x682.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/yzobrazhenye_viber_2023-12-02_10-15-09-551-1024x682.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/yzobrazhenye_viber_2023-12-02_10-17-28-196-1024x682.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/yzobrazhenye_viber_2023-12-02_10-06-15-690-1024x682.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/yzobrazhenye_viber_2023-12-02_10-14-43-391-1024x682.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/yzobrazhenye_viber_2023-12-02_10-05-13-768-1024x682.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/yzobrazhenye_viber_2023-12-02_10-05-14-813-1024x682.jpg)
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/golov-500x380.jpg)
Профорієнтаційна екскурсія на факультеті автоматизації і інформаційних технологій
17 Листопада, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/jvv_23042024_2-500x380.jpeg)
Студенти ФІСЕ на чолі з деканом ФІСЕ Олександром Приймаком взяли участь в заходах з озеленення території КНУБА
25 Квітня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/129innov-500x380.jpg)