Командний чемпіонат КНУБА з шахів серед збірних команд факультетів
22 листопада 2023 року відбувся командний чемпіонат КНУБА з шахів серед збірних команд факультетів. Чемпіонат було організовано шаховим клубом КНУБА (керівник – доцент кафедри філософії Сергій Ставрояні та аспірант кафедри філософії Микола Спірідонов) та кафедрою фізичного виховання та спорту. В складі кожної команди було 3 студенти з одного факультету, одна з них – дівчина. В змаганнях взяли участь 9 команд. В підсумку результати виявилися наступними:
– архітектурний факультет (Михайло Гальченко, АРХ-22-2Б, Андрій Санько, АРХ-23-6, Євгенія Фарафонова, АРХ-22-8).
– будівельний факультет
– факультет урбаністики та просторового планування.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_20231122_203347_113-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_20231122_203347_390-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_20231122_203427_848-1024x576.jpg)