![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-24_18-59-05-1140x1146.jpg)
Відбулось урочисте відкриття виставки студентських робіт
24 Листопада, 2023
24 листопада в приміщенні музею “Кам`яниця Київського Війта” відбулось урочисте відкриття виставки студентських робіт, виконаних на кафедрі Архітектурного проєктування цивільних будівель і споруд Архітектурного факультету Київського національного університету будівництва і архітектури.
“Архітектурна абстракція” один з найцікавіших проектів. Він розкриває творчі здібності студентів першого року навчання та запрошує в чарівний світ архітектури.
Відвідати виставку можна впродовж трьох тижнів за адресом м. Київ, вул. Костянтинівська, 6\8
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-24_18-59-18-225x300.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/afisha-vidkryttya-ramka-2-211x300.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-24_18-59-44-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-24_18-59-36-577x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-24_18-59-32-577x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-24_18-59-27-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-24_18-59-16-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-24_18-59-09-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-24_18-58-46-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-24_18-58-43-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-24_18-58-37-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-24_18-58-34-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-24_18-58-24-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-24_18-58-15-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-24_18-59-24-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-24_18-59-41-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-24_18-59-53-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-24_18-59-59-1024x768.jpg)
Вам також може сподобатись
![Студенти ФІСЕ зустрілися з представником ТОВ «Ромстал Україна»](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/JVV_27032023_1-500x380.png)
Студенти ФІСЕ зустрілися з представником ТОВ «Ромстал Україна»
28 Березня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/zobrazhennya_viber_2023-05-31_14-51-06-186-500x380.jpg)
Захист наукових магістерських робіт на кафедрі водопостачання та водовідведення
31 Травня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/415260_1-500x380.jpg)