![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/jvv_21112023_1.jpg)
Зустріч студентів ФІСЕ із зовнішнім стейкхолдером
21 листопада 2023 року пройшла зустріч з зовнішнім стейкхолдером факультету інженерних систем та екології потенційним роботодавцем Арсентієм Ляшенко, засновником та генеральним директором компанії ProfInstall, що є однією з провідних компаній в Україні з проектування та монтажу систем ОВіК, організації мікроклімату, аспірації та інших технологічних комунікацій. На зустрічі були присутні студенти, які навчаються за спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія» освітня програма «Теплогазопостачання і вентиляція» та спеціальністю 144 «Теплоенергетика» освітня програма «Енергетичний менеджмент, енергоефективні муніципальні та промислові теплові технології». Мета зустрічі : мотивація (вчитися, жити, досягати більшого особисто) та розуміння перспектив розвитку за професією.
За підсумками зустрічі були сформульовані можливі зміни в освітніх програмах, обговорено про можливість практичної підготовки студентів і можливість стажування в даній компанії.
Заст. декана ФІСЕ Наталія ЧЕПУРНА
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/jvv_21112023_2.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/jvv_21112023_3.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/jvv_21112023_4.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/5393094669157649724_121-75x75.jpg)
Заходи з психології та самодопомоги
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/09.04.2020-500x215.jpg)
КНУБА піднявся в академічному рейтингу «ТОП-200 Україна 2024»
19 Червня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/0-02-05-6b6e817b7b9a13f9c332fec1c30c078a22da6cae4525d1f3c79dd308130e4aa7_7732fb91b4fe47d0-500x380.jpg)
Товариська зустріч з волейболу
13 Листопада, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/img-0883-500x380.jpg)