![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/0-02-05-6b6e817b7b9a13f9c332fec1c30c078a22da6cae4525d1f3c79dd308130e4aa7_7732fb91b4fe47d0-1140x855.jpg)
Товариська зустріч з волейболу
11 листопада в Спортивному комплексі КНУБА пройшла товариська зустріч між студентськими жіночими командами з волейболу. Зістрічались команди КНУБА, НАУ та НАВС.
Метою зустрічі було тренування тактики, зігнаності, награвання ігрових та стандартних комбінацій.
Зростання тренувальних і змагальних навантажень у сучасному юнацькому волейболі вимагає від юних спортсменів високого рівня підготовленості: фізичної, технічної, тактичної, психологічної, який дозволяє варіювати тактичними моделями з метою збільшення кількості непередбачуваних ситуацій для суперника і зменшення таких ситуацій для своєї команди. Якщо вони виникають, то накопичені різні варіанти раніше змодельованих техніко-тактичних дій мають створити можливість вийти з будь-якої, навіть, найскладнішої ситуації з мінімальними втратами.
Дякуємо командам університетів за гру. І сподіваємось, що ця зустріч сприятиме перемогам юних волейболісток в наступних змаганнях!
Войтенко Оксана, старший викладач кафедри ФВіС
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/0-02-05-6c8412c09c612894a66ffd3e258e2b23b06df0b473076f1469c0b93fdb207abe_7b02894cf3b88eab-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/0-02-05-20c998c9ca272a2f7702c74acfb7d5fce79bb7b27f43e63d04789c4edb4fec35_77da7bad0fa70b1f-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/0-02-05-25c22fbdc268cd315b05211aa6c8889e4a94fb72ad76d4c845baebf76b1ca647_78f598242fd5108-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/0-02-05-537f6090bb16ca77ec5c734bc60fbf6fee30260fbb5a9b04245fd0809ff9fd9b_efc755dc6ce157c0-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/0-02-05-ccf36dac0969a2df1b5f8989f11f66ba2654a563a16c4d37b6fe583e9816909a_b70a2c1f818369d0-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/0-02-05-ee28cf159808c36312e30bfc4351bb3c994f0f130e93b193017f542786ae56a2_1d3181f2b1bd414f-1024x768.jpg)
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/IMG-0202-1-500x380.jpg)
Апробація віртуального симулятора
22 Вересня, 2022![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_5418199839629493822_y-500x380.jpg)
ДЕНЬ ВИШИВАНКИ
19 Травня, 2023![Зустріч ФІСЕ із зовнішнім стейхолдером!](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/jvv_06072023_2-500x380.jpg)