НОВИНИ АРХ

Кафедра Дизайну архітектурного середовища. Результати 4-й Міжнародного симпозіуму з питань Землі, Енергетики, Науки про довкілля та Сталого Розвитку

26-27 серпня 2023 року в Джакарті (Індонезія) відбувся 4-й Міжнародний симпозіум з питань Землі, Енергетики, Науки про довкілля та Сталого Розвитку (4th International Symposium of Earth, Energy, Environmental Science and Sustainable Development 2023) в якому вже вдруге прийняла участь як запрошений спікер д. арх., проф., професор кафедри Дизайну архітектурного середовища Булах Ірина Валеріївна. Вона виступила з двома доповідями:

• The Architecture of Medical and Health Research Buildings and Complexes as The Basis of Sustainable Development
  • Vectors of Sustainability of Modern Hospital Architecture and Health Environmental (Case for Poland)

Як і в минулому році так і цьогоріч вона отримала сертифікат за найкращу презентацію.

Під час конференції було досягнуто попередню домовленість про майбутню співпрацю з Dr. Herdis Herdiansyah, School of Environmental Science Programme, Universitas Indonesia.