![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo1698913546-1-1140x525.jpeg)
Національна інфраструктура геопросторових даних охоплює нові горизонти
За ініціативи Кафедри геоінформатики і фотограмметрії, факультету ГІСУТ, протягом 1-2 листопада в Київському національному університеті будівництва і архітектури було проведено Всеукраїнський форум «Сучасні виклики у сфері охорони культурної спадщини в умовах розвитку НІГД». Форум відбувся за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики, Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру України та Громадської спілки «Українське товариство геодезії і картографії».
З вітальними словами до учасників форуму виступили:
- Петро Куліков, ректор КНУБА, д-р. екон. наук, професор;
- Ростислав Карандєєв, т.в.о. Міністра культури та інформаційної політики;
- Андрій Галайда, директор Департаменту розвитку НІГД Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру;
- Олександр Ковальчук, проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку КНУБА, кандидат техн. наук, доцент.
Метою Форуму є обговорення та окреслення шляхів розв’язання питань у сфері охорони культурної спадщини, а саме: організації роботи з геопросторовими даними, інформаційної взаємодії національного геопорталу національної інфраструктури геопросторових даних (НІГД) та електронної інформаційно-комунікаційної системи обліку нерухомих об’єктів культурної спадщини України «Державний реєстр нерухомих пам’яток України»; геодезичне забезпечення робіт по цифровізації об’єктів культурної спадщини; розроблення науково-проектної документації у сфері охорони культурної спадщини та узгодження її з містобудівною документацією та ін…
У роботі Форуму за два дні взяло участь понад 500 учасників, включаючи викладачів кафедри геоінформатики і фотограмметрії. Ознайомитись із програмою Форуму можна за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1Cq9aq-dMjbyli0jm-rE0-R-fXdgn8Km-/view?usp=drive_link.
За результатами Форуму окреслено основні напрями роботи та питання, які потребують вирішення.
За можливість працювати і проводити такі заходи безмежно вдячні Збройним Силам України! Слава Україні!
Декан ф-ту ГІСУТ Олена Нестеренко
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo1698913394-1024x472.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo1698913395-1-1024x472.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo1698913546-4-472x1024.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo1698913395-1024x472.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/i75_articleimage_23675-75x75.jpg)
Конкурс ТікТок «Мій день в КНУБА» завершено
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/Screenshot-1-500x380.png)
“МИ – поборемо!”- відео-проект КНУБА про Героїв України. Частина ІІ
26 Грудня, 2022![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/foto-1-2-500x380.jpg)
Дискусійний клуб з права КНУБА співпрацює з Державним податковим університетом
27 Листопада, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/буд-500x380.jpg)