![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2_2023-11-01_golovna-1140x641.jpg)
Екскурсія до ETS Group для студентів АТП
26 жовтня кафедра автоматизації технологічних процесів Київського національного університету будівництва і архітектури (КНУБА), вивчаючи нові технології для оптимізації виробничих процесів, відправилася на захоплюючу професійну екскурсію до компанії ETS Group, офіційного дилера будівельної техніки Volvo в Україні, для поглиблення розуміння сучасних технологій у будівництві.
Починаючи з теплої зустрічі у центрі ETS Group, студенти були вражені вітальним настроєм та готовністю співробітників поділитися своїми знаннями. Екскурсія розпочалася з інформативної презентації про історію, досягнення та новітні розробки Volvo у сфері будівельної техніки.
Студенти мали неймовірну можливість побачити та ознайомитися з різноманітним спектром техніки: від потужних екскаваторів ЕС250D, ЕС300D, EW205D що точно керуються, до гнучких колісних навантажувачів L150H, L180H, L220H і гусеничних асфальтоукладальників P6820D, P7820D, що вражали своєю ефективністю та технічними можливостями.
Протягом екскурсії студентам було надано можливість вивчити деталі та особливості кожного виду техніки, а також дізнатися про їхню автоматизацію та можливості інтеграції в сучасні виробничі процеси. Вони були вражені інноваційними технологіями, що забезпечують не лише високу продуктивність, але й екологічність та ергономічність управління.
Завершуючи екскурсію, студенти повернулися з новими знаннями та ідеями. Вони зрозуміли, як важливо поєднувати теоретичні знання з практичним використанням передових технологій у сучасному будівництві. Ця екскурсія стала не лише джерелом інформації, але й натхненням для подальшого вивчення, дослідження та впровадження автоматизованих технологій у їхній майбутній професійній діяльності.
Отже, екскурсія до ETS Group, унікального офіційного дилера будівельної техніки Volvo в Україні, стала для студентів кафедри АТП не лише знайомством з сучасною технікою, а й можливістю підвищити свої знання та навички для успішної майбутньої кар’єри.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/thumbnail_image-2-75x75.png)
Вітаємо з ювілеєм!
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/28-2-500x380.jpg)
Кафедра Дизайну архітектурного середовища про викладацьку діяльність професорки Булах Ірини Валеріївни
5 Листопада, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/1470659361_1470133074_85-500x380.jpg)
V Міжнародна науково-практична конференція «Зелене будівництво»
5 Лютого, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-03_09-13-27-500x380.jpg)