![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/jvv_25102023_10.jpeg)
Екскурсія студентів ФІСЕ до Музею КНУБА
25 жовтня 2023 року студенти групи БЦІ-23-8б факультету інженерних систем та екології, що навчаються за спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія» ОПП «Теплогазопостачання і вентиляція» разом із кураторкою групи доценткою кафедри ТГПіВ Вікторією КОНОВАЛЮК відвідали музей історії Київського національного університету будівництва i архітектури.
Директорка музею Олена РЕШЕТНЯК розповіла про історію університету від дати його заснування в 1930 році, шлях становлення факультетів, найбільш важливі і цікаві історичні факти.
Першокурсники мали змогу побачити нагороди і відзнаки, що має навчальний заклад, а також деякі нагороди, документи, фотографії та особисті речі видатних науковців, які в ньому працювали.
Можливість долучитися до історії університету дуже важлива для усвідомлення значущості нашого Університету і правильного вибору місця навчання.
Доцент кафедри ТГПіВ Вікторія КОНОВАЛЮК
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/jvv_25102023_11.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/jvv_25102023_12.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/jvv_25102023_1-1-75x75.jpeg)
Першокурсники ФІСЕ відвідали музей КНУБА
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/0cd0488ea77ac635b8586c95bd13da36-500x380.jpg)
Відбулась онлайн-зустріч у TIKTOK «Як стати студентом архітектурного факультету КНУБА»
15 Травня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/foto1_1-1.jpg)
Оголошення
13 Квітня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/08/1-6-500x380.jpg)