![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/jvv_26102023_1-1.jpg)
Дискусійна панель – факультет інженерних систем та екології
В рамках Всеукраїнського форуму-виставки роботодавців будівельної, архітектурної та суміжних галузей «Співпраця освіти та бізнесу в умовах сучасних викликів» 26 жовтня 2023 року в аудиторії 150 КНУБА пройшла зустріч роботодавців зі студентами та викладачами факультету інженерних систем та екології.
Тема: “Взаємодія вишів і роботодавців для підвищення якості підготовки спеціалістів”. Модератор: професор Олександр Приймак, декан ФІСЕ.
Спікери (представники компаній) наші зовнішні стейкхолдери, а саме: Олександр Кравченко, директор ТОВ Інститут комунальної інфраструктури; Олег Бакуновський, директор ІВІК «Формула води»; Дар’я Гавриленко, HR-менеджер компанії «Профінстал»; Тетяна Лейкіна, керівник HR –напрямку компанії “Ромстал Україна”; Сергій Новіков, заступник директора компанії AST; Максим Мятко, головний інженер компанії AIMM.
Завідувачка кафедрою Технологій захисту навколишнього середовища та охорони праці Тетяна Ткаченко виступила з доповіддю на тему: «Взаємодія вишів та роботодавців для підвищення якості підготовлення спеціалістів та подолання кадрового голоду».
Зустрічі такого формату спрямовані на спілкування й обмін інформацією між роботодавцями та студентами. Вони сприяють заповненню вакансій молодими та енергійними фахівцями, дають можливість визначитись щодо професійних компетентностей сучасного інженера з урахуванням побажань потенційного роботодавця.
Дякуємо керівництву КНУБА та всім учасникам за цікаву та корисну зустріч!
Заст. декана ФІСЕ Наталія Чепурна
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/jvv_26102023_2-1.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/jvv_26102023_3.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/jvv_26102023_4-1.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/jvv_26102023_5.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/jvv_26102023_6.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/jvv_26102023_7.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/jvv_26102023_8-1.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/jvv_26102023_9-1.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/jvv_26102023_10-1.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/jvv_26102023_11-1.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/jvv_26102023_12-1.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/jvv_26102023_13.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/jvv_26102023_1-75x75.jpg)
Участь ФІСЕ у Форумі роботодавців
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/8-500x380.jpg)
Участь у XXVІІ Науково-технічна конференція “ГЕОФОРУМ -2024”
15 Квітня, 2024![НВК Ліцей №157](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/liczej157-500x380.png)
КАФЕДРА ДИЗАЙНУ КНУБА – ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА ЗУСТРІЧ З УЧНЯМИ НВК ЛІЦЕЮ №157 м.Києва (2023)
12 Квітня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/1-2-500x380.jpg)