Студенти 4 курсу спеціальності 022 «Дизайн» відвідали виставку Заслуженого художника України Олександра Бородая (2021)

14 вересня 2021 р., напередодні 75-річного ювілею Заслуженого художника України Олександра Бородая (1946-2019), у Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури відкрилась унікальна виставка робіт Майстра та його дружини, художниці-портретистки Тамари Турдиєвої.

Старший викладач кафедри дизайну КНУБА Рябчук Л.В. завітала на виставку зі студентами 4 курсу спеціальності 022 «Дизайн», де вони мали можливість зустрітися з Тамарою Турдиєвою, вдовою митця, та ознайомитися з технікою гарячої емалі, а також доторкнутися до творчості метра сучасної монументалістики інтер’єру та екстер’єру.