![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/20231011_143340-1140x855.jpg)
Екскурсія у Бібліотеку КНУБА студентів факультету ГІСУТ
11 жовтня 2023 року студенти факультету ГІСУТ групи ГтЗ-23-1 разом зі своїм куратором, асистентом кафедри ЗіК Поліною Ігорівною Беровою, відвідали бібліотеку КНУБА.
Цікава форма екскурсії у вигляді квесту, яку запропонував колектив бібліотеки, дозволила ознайомитись з усіма функціональними приміщеннями, які входять до її складу. Радість і задоволення від змагань між командами, що проходили квест – неймовірні! Корисною була презентація роботи сайту бібліотеки.
Студенти навчились користуватися електронним каталогом і тепер зможуть в зручний час легко та швидко знаходити необхідну літературу. Щиро дякуємо всьому колективу бібліотеки КНУБА за запрошення, проведений разом час, цікаву і корисну інформацію, а також солодкі призи всім учасникам квесту!
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/20231011_142933-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/20231011_142351-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/20231011_141519-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/20231011_140416-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/20231011_135752-1024x768.jpg)
Стипендії від Вищих народних шкіл Данії
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/Ю_В_Івашко_Інтерфакс_1_-500x380.jpg)
Війна через призму мистецтва
24 Лютого, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/jvv_25102023_10-500x380.jpeg)
Екскурсія студентів ФІСЕ до Музею КНУБА
30 Жовтня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/AaCKNBVyXiDRh0IotdOYS1Jq_jeZ8mMb-1-500x360.jpg)