![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/jvv_12102023_1.jpg)
СТАЖУВАННЯ СТУДЕНТІВ ФІСЕ В ЛЮБЛІНСЬКІЙ ПОЛІТЕХНІЦІ
Студентки факультету інженерних систем та екології, що навчаються на ІІІ курсі за спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія» ОПП «Водопостачання і водовідведення», Тетяна ТОЛМАЧОВА і Вікторія ЯКУБОВСЬКА пройшли стажування у Люблінській Політехніці (Lublin University of Technology, Польща) в рамках програми міжнародної академічної мобільності «Erasmus+».
Протягом трьох місяців (липень-вересень 2023 року) під керівництвом професора Люблінської політехніки Jacekа Czerwiński студентки знайомились з сучасним лабораторним обладнанням та методами проведення точного аналізу забруднювачів навколишнього середовища, які зараз використовують у країнах Європейського Союзу.
У науково-дослідній лабораторії «Laboratory of Environmental Analyses», що знаходиться на факультеті екології навколишнього середовища (Faculty of Environmental Engineering), наші студенти отримали навички застосування хроматографічних методів аналізу, а саме газової хроматографії та хроматографії рідини, працювали з мас-спектрометом.
З керівником практики відвідали найцікавіші місця Любліна та здійснили подорож до Варшави.
Стажування дозволило поглибити практичні навички і теоретичні знання зі спеціальності, підвищити рівень володіння англійською мовою, надбати досвід проведення наукових досліджень в польському університеті, а також розширити коло спілкування.
Координатор з академічної мобільності ФІСЕ
Вікторія КОНОВАЛЮК
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/jvv_12102023_2.png)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/jvv_12102023_3.png)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/jvv_12102023_4.png)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/jvv_12102023_5.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/jvv_12102023_6.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/jvv_12102023_7.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/yzobrazhenye_viber_2023-10-12_10-30-22-173-3-75x75.jpg)
Запрошуємо вболівальників
Вам також може сподобатись
![Співпраця ФІСЕ зі зовнішнім стейкхолдером!](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/jvv_06062023_1-500x380.png)
Співпраця ФІСЕ зі зовнішнім стейкхолдером!
12 Червня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-20_20-41-33-500x380.jpg)
Початок чарівних зимових свят – гарні справи, що об’єднують…
21 Грудня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/23102-1.jpg)