НОВИНИ ФІСЕ

Знайомство студентів ФІСЕ з бібліотекою КНУБА

Продовжуються пізнавальні екскурсії для першокурсників в бібліотеку КНУБА. На екскурсію, 28 вересня 2023 року, завітали студенти гр. БЦІ-23-8б факультету інженерних систем та екології на чолі з куратором доцентом кафедри теплогазопостачання і вентиляції Вікторією Коновалюк та студкуратором Катериною Воят.

Вже традиційно наших студентів привітно зустріли біля великого читального залу співробітники бібліотеки і розпочали подорож в чарівний світ книжок. Студентів познайомили з відділом абонементу, навчили користуватися каталогами та з електронними ресурсами бібліотеки. В кінці подорожі першокурсники мали змогу відвідали книгосховище бібліотеки, що має систему стелажів, спеціальний транспорт та ліфт для підняття книжок до читальної зали.

Дякуємо всім співробітникам бібліотеки за вашу працю та цікаву і корисну екскурсію!

Разом до Перемоги!

Заст.декана ФІСЕ Наталія ЧЕПУРНА