![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/jvv_19092023_1.jpeg)
Першокурсники ФІСЕ на екскурсії в бібліотеці КНУБА
З 19 вересня 2023 року для студентів-першокурсників факультету інженерних систем та екології розпочалися екскурсії до бібліотеки КНУБА. Першими відвідали екскурсію студенти гр. БЦІ-23-8 та гр. ВВ-23с на чолі зі студкураторами.
Наших студентів біля великого читального залу привітно зустріли співробітники бібліотеки під керівництвом Ольги Наконечної, які провели екскурсію та надали інформацію про особливості роботи відділів, а також ознайомили з інформаційним простором бібліотеки, який допомагатиме у подальшому навчанні.
Вражень у студентів, які вперше завітали до нашої бібліотеки вистачить на довго: знайомство з читальними залами, архівом, відділом стандартизації, відділом іноземної літератури та багатим книжковим фондом.
Висловлюємо величезну подяку директору бібліотеки КНУБА Інні Костеріній та всім працівникам бібліотеки за мандрівку в чарівний світ книжок!
Бажаємо Вам натхнення і вдячних читачів та сподіваємось, що такі екскурсії стануть традиційними!
Заст. декана з навчально-виховної роботи ФІСЕ Наталія Чепурна
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/jvv_19092023_2.jpeg)
![Студенти ФІСЕ завітали до бібліотеки](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/jvv_21092023_1-75x75.jpeg)
Студенти ФІСЕ завітали до бібліотеки
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-23_21-04-44-500x380.jpg)
Укрзалізниця: “Дякуємо Київському національному університету будівництва і архітектури за надану чудову локацію”
24 Січня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/630_360_1608299145-924-1-500x360.jpg)
З Днем Святого Миколая!
5 Грудня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/QGIS-500x380.png)