![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/img_20230915_141358451.mp_.jpg)
Студенти КНУБА взяли участь у виїзному занятті-екскурсії на підприємство
15 вересня для здобувачів Київського національного університету будівництва і архітектури спеціальностей 131 «Прикладна механіка» та 133 «Галузеве машинобудування» у супроводі викладачів кафедр «Машин і обладнання технологічних процесів» та «Будівельних машин» було проведено екскурсію на підприємство ТОВ «АвтоНова-Д».
У супроводі викладачів кафедр «Машин і обладнання технологічних процесів» та «Будівельних машин» Дьяченка Олександра, Клименка Миколи, Федишина Богдана, Слюсара Володимира було проведено екскурсію на унікальний об`єкт, без перебільшення надсучасний логістичний хаб компанії «АвтоНова-Д» – центральний розподільчий склад автомобільних запасних частин.
Від компанії «АвтоНова-Д» екскурсію особисто проводив Віталій Бодашевський – керівник департаменту логістики. Було розказано про методи та підходи до автоматизації складських робіт, використане устаткування і системи контролю та обліку, а також показано організацію роботи персоналу складських приміщень. Особливо увагу як здобувачів, так і викладачів привернуло автоматизоване устаткування, а саме – роздатчик лотків для запчастин, логімат і ліфт-сортувальник лотків для автозапчастин.
Було відзначено, що максимальна механізація і автоматизація складських робіт є шляхом до зменшення площ складських приміщень і зниження витрат часу на пошук, сортування, пакування і відвантаження матеріалів, що веде до скорочення витрат компанії і підвищує її конкурентоздатність на ринку.
Присутні активно ставили різноманітні запитання, які стосувалися планування складських приміщень, різноманітного складського устаткування, а також умов праці, можливістю проходження практики на підприємстві і працевлаштування. Загалом екскурсія пройшла у жвавій невимушеній атмосфері й залишила позитивні емоції як у студентів, так і у керівників підприємства.
✅Щиро вдячні адміністраціям ТОВ «АвтоНова-Д» та КНУБА за організацію проведення таких важливих у наш час виїзних занять-екскурсій. Окрема вдячність студентському самоврядуванню ФАІТ та здобувачам освіти за їхнє бажання до участі та організованість. Такі заходи є важливою частиною освітнього процесу та допомагають швидшому набуттю професійних знань і вмінь.
к.т.н., доц. Дьяченко О.С., к.т.н., доц. Клименко М.О.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/img_20230915_135816805.mp_.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/dsc_0573.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/img_20230915_130546668.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/dsc_0559-681x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/dsc_0569.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/dsc_0555.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/dsc_0556.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/dsc_0532.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/dsc_0545.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/dsc_0535.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/dsc_0554-681x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/dsc_0544-681x1024.jpg)
![Вітаємо студентів ФІСЕ!](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/jvv_20092023_1-75x75.jpeg)
Вітаємо студентів ФІСЕ!
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/img_20230918_152035_702-500x380.jpg)
Запрошуємо на урочистий захід з нагоди відзначення Міжнародного дня студентського спорту
19 Вересня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/07/konf.-skrin-1-slajd-2-500x380.png)
ІIІ Міжнародна науково-практична конференція “Освіта, право та публічне управління – новітні тенденції розвитку
8 Липня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/dd467fbdc3db48033060a8d3f4984844-500x380.jpeg)