![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/08/social.jpg)
Соціальні мережі від КНУБА на підйомі
Змінюється все, змінюються й підходи до організації роботи соціальних мереж КНУБА. Півроку тому у нас змінився адміністратор соціальних мереж та месенджерів КНУБА Instagram, Facebook, Telegram. До нас звернулась провідний інженер кафедри опору матеріалів Олена Турковська з пропозицією включитись в роботу соцмереж КНУБА. Ми із задоволенням її запросили й не помилились.
Хочемо зазначити, що вона майже рік опікується офіційними мережами КНУБА. За цей час якість матеріалів суттєво зросла. Спеціалісти кажуть, це свідчить про високий «індекс диджитал-популярності». Це сумарна кількість підписників у Фейсбуці, Інстаграмі, Телеграмі. Це одна сторона популярності. Але є й інша. Ведучих соціальних сторінок вважають їх обличчям. Саме за авторськими текстами і підбіркою інформації читачі вирішують, залишатися на цій сторінці чи шукати щось інше. І цікавляться при цьому думками ведучого та його позицією щодо викладеного матеріалу. Важлива складова – увага менеджера до нової інформації від читачів. Олена дуже уважно реагує на відгуки та запитання користувачів, а їх в соціальних мережах,
якими вона опікується – 8603! Щодня вона обов’язково переглядає стрічки новин у Facebook, Instagram чи Telegram.
30 серпня Олена Турковська – талановитий SMM-менеджер офіційних соціальних мереж КНУБА Instagram, Facebook, Telegram – відзначає День народження. Вітаємо нашу колегу! Нехай збуваються мрії, множаться можливості, успішно йдуть всі справи й вистачає сил і енергії для нових звершень! Міцного здоров’я, позитивного настрою, віри в себе та в успіх своєї роботи! Нехай мир і достаток будуть в домі. Щастя й усього найкращого!
Колеги з Інформаційно-аналітичного відділу
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/08/foto1_1-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/08/uvaga_news-75x75.jpg)
Оголошення
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-24_18-59-05-500x380.jpg)
Відбулось урочисте відкриття виставки студентських робіт
24 Листопада, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/07/maxresdefault-1-500x337.jpg)
Міністерство освіти і науки України інформує
15 Липня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/1-9-500x380.jpg)