![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/08/1-7-1140x760.jpg)
Всесвітній день гуманітарної допомоги
У другій декаді серпня 19 числа щорічно у світі проходить Всесвітній день гуманітарної допомоги. Засновано свято Генеральною Асамблею ООН у 2008 році. Конфлікти, стихійні лиха та інші надзвичайні ситуації постійно загрожують життю і здоров’ю багатьох мільйонів людей. Під час цих криз тисячі відданих справі людей з багатьох країн світу докладають зусилля для надання допомоги постраждалим людям, підтримують місцеву владу в наданні необхідної допомоги.
КНУБА – в перших рядах волонтерів. Університет всіма силами впродовж війни підтримує нашу армію. Військовим на передову були передані автомобілі, квадрокоптер, маскувальні сітки, бронежилети, бензиновий електрогенератор, медикаменти, пічки, банно-пральний комплекс та ще багато необхідних речей.
На українсько-польському кордоні (пункт пропуску Медика-Шегині) благодійний фонд “Реконструкції та розвитку України”, який очолює аспірант КНУБА Артем Гончаренко, Державній організації «Військово-медичний клінічний центр Західного регіону» передано мобільний шпиталь.
Колектив їдальні КНУБА з минулого року в складі волонтерської групи «ГастроАрмія» Київщини безкоштовно готує переселенців, військових, лікарні Києва. Наші колеги відправляли передачі в Харків, Суми, Чернігів. Щодня працівниці університетської їдальні годують до 300 людей. Крім приготування їжі, вони розвозять по Київщині продукти, одяг, медикаменти, предмети гігієни, побутову хімію – все, що потрібно для нормального життя людей в зоні бойових дій. Завдяки ініціативі КНУБА відкрито Пункт незламності. Тож Університет заслужено відзначає Всесвітній день гуманітарної допомоги. Цього року в Україні свято проходить у складний час, коли усі країни світу підтримують Україну через війну. Ми віддаємо належне всім людям за їхні зусилля продовжувати гуманітарну діяльність попри складну ситуацію в країні. А також вшановуємо народ України, який попри рік війни не втрачає мужності.
Інформаційний центр
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/08/2.png)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/08/3.png)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/08/4-1.png)
![Всеукраїнська науково-практична конференція "Технічне обстеження будівель і споруд із застосуванням прогресивних методів. Неруйнівний контроль у будівництві"](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/08/knuba_bim_ol_tehnichne-obstezhennya-budivel-i-sporud-nerujnivnyj-kontrol-u-budivnycztvi-75x75.jpg)
BIM в проєктах відбудови України
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/vijskovyj-universytet-500x380.jpg)
Запрошення на День відкритих дверей на Кафедрі військової підготовки Національного університету оборони України
10 Січня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/32a6d6ada7b084a7ed1544c09e7f6984.png)
SheBuilds Ukraine Hackathon
22 Березня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_5806-500x380.jpg)