![Декоративні тарілки 2023](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/001_dekoratyvni-tarilky.png)
КАФЕДРА ДИЗАЙНУ КНУБА – ОНЛАЙН-ВИСТАВКА “ДЕКОРАТИВНІ ТАРІЛКИ” (2023)
Запрошуємо переглянути онлайн-виставку «ДЕКОРАТИВНІ ТАРІЛКИ», де представлено 194 кращі творчі роботи студентів 4 курсу спеціальності 022 «Дизайн» кафедри дизайну КНУБА (академічні групи ДН-41, ДН-42, ДН-43 та ДН-44), які були розроблені в межах навчальної дисципліни «Декоративно-прикладне мистецтво» весняного семестру 2022-2023 н.р.
Організаційний комітет виставки: куратори – викладач кафедри дизайну Штогрин Андрій Михайлович, старший викладач кафедри дизайну Штогрин Антоніна Олексіївна, секретар – к.арх., доцент, доцент кафедри дизайну Косаревська Раддаміла Олександрівна, голова – д.арх., професор, завідувач кафедри дизайну Третяк Юлія Вікторівна.
Студентам-дизайнерам 4 курсу в межах дисципліни «Декоративно-прикладне мистецтво» було запропоновано створити декоративні тарілки, використовуючи для натхнення різні стильові напрямки, в тому числі творчі роботи старшого викладача кафедри дизайну Кохаль Н.В.
Молоді студенти-дизайнери з великим ентузіазмом працювали над своїми роботами. Кожна декоративна тарілка, представлена на виставці, відбиває їх естетичне уподобання, художні ідеї та сприйняття світу, занурює у світ дизайну та мистецтва.
Ознайомитися зі студентськими онлайн-виставками кафедри дизайну КНУБА
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/msu16804-15-2-1-75x75.jpg)
Віце-президент Європейської Комісії в КНУБА
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/263e2166-bf84-45c9-a105-4eb579429160-500x380.jpeg)
Розпочався захист атестаційних робіт на будівельному факультеті
15 Червня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/Ю_В_Івашко_Інтерфакс_1_-500x380.jpg)
Війна через призму мистецтва
24 Лютого, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/afisha-vidkryttya-ramka-2-500x380.jpg)