![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/kaf_pm_12062023.png)
Профорієнтаційна зустріч із представниками роботодавців
14 червня о 13.00 за допомогою комунікаційної технології ZOOM (посилання на зустріч) кафедра управління проєктами КНУБА проводить відкриту профорієнтаційну лекцію-презентацію із представниками комунального підприємства м. Києва «Центр організації дорожнього руху» (https://codr.kyivcity.gov.ua/). Лекцію проведуть заступник начальника служби дислокації технічних засобів регулювання дорожнім рухом Сергій БЕЗШАПКІН, начальник відділу картографії та геоінформаційних технологій служби дислокації технічних засобів регулювання дорожнім рухом Ігор ВАСИЛЬЄВ та експерт в галузі практичного застосування технологій штучного інтелекту Дмитро БОНДАРЕНКО.
Метою заходу є ознайомлення студентів, аспірантів, викладачів КНУБА із сьогоденними викликами та підходами до їх вирішення у сфері організації та безпеки дорожнього руху в межах населених пунктів.
Зміст лекції орієнтований на:
використання стеку геоінформаційних технологій та технологій штучного інтелекту в управлінні організацією дорожнього руху та міського простору (нормативні, проектні та технологічні аспекти).
Захід орієнтований на: спеціалістів з планування територій, урбаністики, управління проєктами, геоінформаційних систем, інформаційних технологій, комп’ютерних наук.
Запрошуємо до спілкування та дискусії викладачів, аспірантів, студентів та всіх зацікавлених осіб.
Програма заходу розміщена за посиланням. Якщо у Вас виникли запитання до лекторів після ознайомлення із програмою, Ви можете їх поставити заздалегідь, скориставшись гугл-формою.
![Звіт Ради студентського самоврядування ФІСЕ!](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/jvv_13062023_1-75x75.jpeg)
Звіт Ради студентського самоврядування ФІСЕ!
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/8-1-500x380.jpg)
Зустріч представників університетів за Підтримки Програми USAID
20 Квітня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/i75_articleimage_23675-500x380.jpg)
Конкурс ТікТок «Мій день в КНУБА» завершено
2 Листопада, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/каф-ДАС-тв-конкурс-23-2.jpg)