![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-10_12-59-22-1140x1123.jpg)
Разом завжди можемо більше💙💛 – ЦКД
8.06.2023 відбувся благодійний спектакль «Стрибок крізь небуття» в Актовій залі ЦКД КНУБА. Разом із творчими партнерами ми прийняли рішення перерахувати всі донати у Фонд UAnimals на Благодійний збір на тварин, які постраждали під час війни.
Фонд UAnimals з початку повномасштабної війни активно допомагає тваринам у зонах воєнних дій. Усі кошти, отримані Фондом UAnimals від глядачів документального фільму “9 життів”, будуть розподілені між героями фільму, які займаються волонтерською діяльністю та допомагають тваринам, що потрапили в біду.
Таке рішення було прийняте у звʼязку з підривом Каховської ГЕС російською армією та катастрофою в Херсонській області.
Дякуємо кожному, хто долучився. Неймовірно важливо зараз обʼєднуватись і допомагати.
Разом до перемоги.
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-16_17-11-10-500x380.jpg)
Кафедра АПЦБС оголошує результати конкурсу творчих робіт
16 Березня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/20240417_164143-500x380.jpg)
24 квітня завершили свою роботу Міждисциплінарні Студії «Європейські Зелені Виміри».
4 Травня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/tbkvm-31_2-500x380.jpg)