КОНФЕРЕНЦІЇ,  Минулі конференції,  НОВИНИ КНУБА

ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Девелопмент нерухомості: інновації та трансформації»

25-26 травня 2023р. у Київському національному університеті будівництва і архітектури кафедрою Землеустрою і кадастру були проведені Англомовна та Україномовна секції ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Девелопмент нерухомості: інновації та трансформації». Мета проведення заходу – впровадження нових знань та технологій в галузі управління земельними ресурсами та розвитку нерухомості для землевпорядників, оцінювачів, геодезистів, містобудівників та архітекторів. А також, розвиток співпраці між науковцями, інженерами та представниками бізнесу.

Напрями роботи конференції:

• Девелопмент нерухомості: інноваційні підходи;
  • Регулювання землекористування для забезпечення сталого розвитку територіальних громад;
  • Сучасні шляхи трансформацій просторового розвитку;
  • Ефективність землекористування;
  • Управління земельними ресурсами в умовах децентралізації.

На конференції були присутні науковці з усієї території України, а також Франції, Німеччини, Литви, Латвії, Естонії, Лесото, Нігерії, Індії, Сирії та інших країн. Було здійснено багато цікавих доповідей про актуальні проблеми девелопменту нерухомості в усьому світі. Проведено наукові дискусії стосовно вирішення цих питань.

Аліна Лізунова, доцент кафедри землеустрою і кадастру