![Проведення лабораторних робіт на кафедрі теплотехніки](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/jvv_03052023_1.jpeg)
Проведення лабораторних робіт на кафедрі теплотехніки
Одним з важливих етапів набуття якісних професійних навичок у студентів є їх практична підготовка, знання сучасного інноваційного обладнання інженерних систем та вміння його підібрати використовуючи програмні комплекси передових компаній – виробників.
В навчальному класі «Vaillant» ФІСЕ 03 та 04 травня 2023 року в рамках договору про співпрацю представник ДП “Вайллант Група Україна” Вадим Власюк та доцент кафедри теплотехніки Наталія Чепурна провели лабораторні заняття з начальної дисципліни «Гаряче водопостачання. ІПТ» студентам, що навчаються за спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія» (ОПП «Теплогазопостачання і вентиляція») і спеціальності 144 «Теплоенергетика» (ОПП «Енергетичний менеджмент, енергоефективні муніципальні та промислові теплові технології»).
Наші студенти під час занять мали можливість не тільки виконати навчальний план, а головне набули практичних навичок при роботі сучасного обладнання для систем гарячого водопостачання.
Залучення зовнішніх стейкхолдерів до навчального процесу суттєво розширює перспективу надійного працевлаштування наших випускників!
Дякуємо ДП “Вайллант Група Україна” і особисто Вадиму Власюку за співпрацю !
Доцент кафедри теплотехніки Наталія Чепурна
![Проведення лабораторних робіт на кафедрі теплотехніки](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/jvv_03052023_2.jpeg)
![Проведення лабораторних робіт на кафедрі теплотехніки](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/jvv_03052023_4.jpeg)
![Проведення лабораторних робіт на кафедрі теплотехніки](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/jvv_03052023_5.jpeg)
![Проведення лабораторних робіт на кафедрі теплотехніки](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/jvv_03052023_3.jpeg)
![Профорієнтаційна зустріч представників ФІСЕ](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/jvv_12052023_2-75x75.jpg)
Профорієнтаційна зустріч представників ФІСЕ
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/afisha_vystavky_galak_chasy_roboty_2023_12_13-500x380.jpg)
Запрошуємо на виставку ЖИВОПИСУ ТА ГРАФІКИ
13 Грудня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/20240624_121956-500x380.jpg)
Розпочався захист кваліфікаційних робіт на БТФ
25 Червня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-29_12-10-51-500x380.jpg)