![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/dsc0130.jpg)
День пам’яті та примирення 2023
8 травня в Україні і в усьому світі відзначається День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни. Як відомо, Акт воєнної капітуляції Німеччини був підписаний 7 травня 1945 року. І набув чинності 8 травня о 23:01. за середньоєвропейським часом або ж 9 травня о 1:01 за московським. Оскільки ми вважаємо себе європейською країною, то й святкуємо разом із Європою. Тож відзначаємо День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни в усьому світі, 8 травня. Цей день присвячений пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірвано насиллям світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню – усім загиблим і усім тим, хто пройшов через усі кола пекла Другої світової війни.
Символом Дня пам’яті та примирення з 2014 року є квітка маку. ЇЇ графічне зображення є своєрідною алюзією: з одного боку воно уособлює квітку маку, з іншого – кривавий слід від кулі.
Цьогоріч День пам’яті та примирення Україна зустрічає в умовах повномасштабної війни, яку розпочали наші північні сусіди. Україна в черговий раз чекає на Перемогу.
Щиросердечно вітаємо Вас з 78-ю річницею Перемоги над нацизмом у Європі, Днем пам’яті та примирення! Бажаємо Всім міцного здоров’я, добра і благополуччя!
Ми пам’ятаємо – ми перемагаємо !
У КНУБА в цей день пам’ять героїв минулої війни відзначать хвилиною мовчання. До пам’ятного меморіалу на центральній площі КНУБА будуть покладені квіти. Початок заходу об 11.50.
Інформаційний центр
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/dsc0141.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/dsc0144-1024x683.jpg)
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/5393094669157649724_121-500x380.jpg)
Заходи з психології та самодопомоги
21 Листопада, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/yzobrazhenye_viber_2024-01-26_11-09-03-145-500x380.jpg)
Підписано Меморандум про співпрацю між Київським національним університетом будівництва і архітектури та Комунальною науково-дослідною установою «Науково-дослідний інститут соціально-економічного розвитку міста»
26 Січня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/png-transparent-slovenian-carinthia-web-page-red-exclamation-mark-november-symbol-school-thumbnail.png)