![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/2813306-na-viyni-zaginuli-shestero-geroyiv-z-hmelnichchini-715x400-2.jpeg)
Вічна слава Герою
З глибоким сумом сповіщаємо, що у боях з окупантами трагічно загинув боєць 72 ОМБР, студент ІІ курсу магістратури факультету урбаністики та просторового планування 24-річний КРИСЮК ВАЛЕНТИН ІВАНОВИЧ, 1998 року народження.
Валентин був уродженцем с. Креничі на Київщині. Служив стрільцем-помічником гранатометника у мотопіхотному батальйоні, проходив військову службу за контрактом із серпня 2021 року. Він був археологом і хотів бути урбаністом, хотів відновити своє навчання після служби, мріяв повернутися до цивільного життя, щоб робити кращими наші міста.
Життя Героя обірвалося 10.02.2023 року поблизу Вугледару від отриманих поранень у результаті здійснення противником артилерійського обстрілу.
Керівництво університету, колектив факультету урбаністики та просторового планування висловлює глибокі співчуття рідним та близьким Захисника, який віддав своє життя, оберігаючи Батьківщину.
Вічна пам’ять, вдячність і слава загиблому Герою!
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/5-4.jpg)
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/0_1475b3_7e642f67_orig_thumbnail.s3bc-1-500x380.jpg)
Запрошуємо вболівальників
5 Грудня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/jvv_28092023_1-500x380.jpeg)
Знайомство студентів ФІСЕ з бібліотекою КНУБА
2 Жовтня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/photo_2022-11-06_21-06-29-500x380.jpg)