![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/shkarupylo_3.jpg)
Разом до перемоги!
Війна продовжує крокувати нашою країною. Кожен свідомий українець докладає свої зусилля до того, щоб вона закінчилась якомога скоріше і країна перемогла агресора. Не залишається осторонь й молодь. Випускниця 2022 року кафедри управління проєктами Катерина Шкарупило (https://www.facebook.com/profile.php?id=100010858209752), з перших днів війни активно долучилась до волонтерського руху метою якого є допомога нашим воїнам на передовій. Ця маленька та тендітна дівчинка неодноразово була на передовій у найгарячіших бойових точках з метою передачі захисникам необхідних приладів та речей для захисту держави та звільнення країни від агресора.
Джерелом пошуку фінансування для придбання необхідних приладів та речей спочатку була її соціальна мережа, а зараз вона офіційно відкрила Благодійну Організацію «Благодійний Фонд «Шкарупило», основною метою якої є організація на час війни допомоги військовим та людям, постраждалим внаслідок військових дій в Україні (http://surl.li/givyg).
Кафедра управління проєктами пишається своїми випускниками!!! Запрошуємо усіх небайдужих долучитись до допомоги нашим військовим, які захищають кожного з нас та усю країну!
Олена Веренич,
Д.т.н., проф. кафедри управління проєктами
#КНУБА; #КафедраУправлінняПроєктами #КатеринаШкарупило #KNUBA; #ProjectManagementDepartment #KaterynaSkarupylo
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/20240429_133738-500x380.jpg)
Студенти та викладачки факультету урбаністики та просторового планування відвідали м. Дрогобич в рамках освітньої програми DAAD Ukraine digital
9 Травня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/bez-nazvanyya-1.jpg)
День відкритих дверей на кафедрі військової підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського
24 Квітня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-20_20-42-53-500x380.jpg)