![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/logotyp-tyk-tok-images.png)
Сторінка КНУБА в ТІК ТОК
Як відомо, нещодавно КНУБА розпочав свою роботу в мережі ТІК ТОК. Відтепер ця сторінка має свою господиню. Менеджером офіційної сторінки Тік Ток КНУБА стала Анна Остапенко, студентка першого курсу ФУПП. Ми вітаємо нашого головного «креатора» і бажаємо успіхів сторінці КНУБА, яку вона взяла під своє крило!
Проект Тік Ток КНУБА – це вузівський студентський інформаційний майданчик, який очима студентів розповідає про життя в університеті. Запрошуємо всіх до створення власних цікавих проектів. Перша ластівка вже є.
Познайомитися з нашою господинею Тік Току і дізнатися подробиці про співпрацю можна у відео зверненні на сторінці ТІК ТОК КНУБА knuca.official. https://www.tiktok.com/@knuca.official/video/7222886641587719429?lang=ru-RU;
Інформаційний центр
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/foto-ostapenko-1-1024x682.jpg)
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/jvv_19032024_1-500x380.jpeg)
Старостат ФІСЕ
22 Березня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/08/foto-04-08-23-500x380.jpg)
Вітаємо!
4 Серпня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/jvv_05022024_1-500x380.jpg)