НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

Студенти ФІСЕ відвідали семінар-практикум

У четвер, 6 квітня 2023 року студенти факультету інженерних систем та екології відвідали семінар-практикум “Як зберегти себе допомагаючи іншим. Профілактика емоційного вигорання”.

На зустрічі практичний психолог «Центру сім’ї» Солом’янської РДА Надія Ігначук провела тренінг та дала психологічні поради щодо синдрому емоційного вигорання. Студенти отримали відповідь на такі питання, як «Емоційне вигорання чи втома?», «Що робити та як впоратися з емоційним вигорання»  виконавши практичні вправи.

Дякуємо завідуючій відділу з організації виховної роботи КНУБА Оксані Бєлозьоровій за організацію та можливість проведення заходів на цікаві та актуальні теми для наших студентів. Особлива подяка Центру сім’ї Солом’янського району за можливість зустрічатися та отримувати кваліфіковані поради від психологів.

Разом до перемоги!

Заст. декана ФІСЕ               Наталія ЧЕПУРНА