![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/банер-двд-чистый.jpg)
День відкритих дверей Київського національного університету будівництва і архітектури
1 квітня відбувся День відкритих дверей Київського національного університету будівництва і архітектури. День відкритих дверей – це традиційний захід, у межах якого вступники мають змогу отримати необхідну інформацію про навчання в університеті та зробити перший крок до своєї освіти. Захід проходив у прямому ефірі з трансляцією на Youtube. До КНУБА завітали близько 600 осіб з різних регіонів України. Випускників 2023 року та їх батьків хвилюють два основні питання: який заклад вищої освіти України обрати і чи зможуть українські заклади вищої освіти надавати своїм студентам якісну освіту. Незважаючи на останні виклики часу в Київському національному університету будівництва і архітектури створені всі умови для якісного навчання як в очній так і дистанційній формі.
Вступників та їх батьків ознайомили із навчальним процесом та науково-дослідною діяльністю КНУБА, провели презентацію про технології інформаційного моделювання в будівництві та архітектурі, їм розказали про працевлаштування, продемонстрували реалізовані проекти студентів та викладачів, висловили бачення про переваги навчання в КНУБА. Університет сьогодні це – провідний заклад вищої освіти України з підготовки висококваліфікованих фахівців в галузі «Архітектура та будівництво», лідер визнаний освітньою, науковою і професійною спільнотами в Україні та усьому світі, має статус національного, тому 80 % наших студентів навчаються за кошти бюджету України. КНУБА – це запорука високоякісної освіти та професійного працевлаштування.
Усі іногородні студенти за їх бажанням забезпечуються гуртожитком. До складу студмістечка входить 8 гуртожитків на 3500 мешканців. У гуртожитках для студентів є робочі кімнати для занять, спортивні кімнати. Студенти мають можливість займатися спортом і відвідувати спортивні гуртки, адже університет має власний стадіон, плавальний басейн, тренажерні зали. В університеті є власна система харчування – їдальня, 6 кафе, піцерія, пекарня та доставка готової продукції та напівфабрикатів.
Окрім навчальної та наукової роботи, участі в національних та міжнародних програмах, студенти мають цікаве та різноманітне дозвілля. В університеті проводиться багато різнопланових соціальних, громадських, спортивних та культурно-масових заходів, в яких приймають участь студенти КНУБА.
Представники факультетів – декани, завідувачі кафедр, доценти, професори розповідали про особливості навчання на факультетах, про спеціальності за якими здійснюється підготовка фахівців, про професії, які матимуть студенти після навчання.
Фахівці підготовчих курсів, експерти з проведення НМТ та працівники приймальної комісії надали повну інформацію абітурієнтам та їх батькам про особливості проведення НМТ-2023, навчання на підготовчих курсах, роз`яснення щодо умов вступу до КНУБА у 2023 році та створення електронних кабінетів вступників.
Усіх охочих абітурієнтів та їх батьків, які не змогли відвідати захід з будь-яких причин, КНУБА запрошує на наступні зустрічі, а також індивідуально-групові профорієнтаційні екскурсії, які проводяться двічі на місяць.
Переглянути День відкритих дверей КНУБА можна в Youtube на офіційному каналі KNUBA VIDEO.
Слідкуйте за актуальною інформацією та новинами університету на офіційному сайті knuba.edu.ua, офіційній сторінці у Facebook – knubaofficial, телеграм-каналі KNUBA_open, та Instagram сторінці knuba_open.
Завідувач відділення
довузівської підготовки
Тетяна Петруньок
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/Кну_1_04_11-2.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/Кну_1_04_6-2.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/Кну_1_04_14-2.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/Кну_1_04_17-2.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/Кну_1_04_25-2.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/Кну_1_04_28-2.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/Кну_1_04_42-1.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/Кну_1_04_4.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/Кну_1_04_8.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/Кну_1_04_10.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/Кну_1_04_44.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/Кну_1_04_48.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/Кну_1_04_52.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/Кну_1_04_57.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/Кну_1_04_63-1024x686.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/Кну_1_04_87.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/Кну_1_04_89.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/Кну_1_04_95.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/Кну_1_04_97.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/Кну_1_04_98.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/Кну_1_04_100.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/Кну_1_04_103.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/Кну_1_04_105.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/Кну_1_04_116.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/Кну_1_04_117.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/Кну_1_04_128.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/Кну_1_04_132.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/Кну_1_04_138.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/Кну_1_04_149.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/Кну_1_04_194.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/Кну_1_04_198.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/Кну_1_04_231.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/Кну_1_04_244.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/Кну_1_04_247.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/Кну_1_04_248.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/Кну_1_04_264.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/Кну_1_04_267.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/IMG_20230321_132213-75x75.jpg)
Профорієнтація на БТФ
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/IMG_20221129_124356_077_resized_20221129_022218720-2-500x380.jpg)
1 грудня у КНУБА – лекція «Статус Незалежної України у світі: від референдуму до сьогодення»
29 Листопада, 2022![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/5242690686887772698_121-1.jpg)
Інтерактивна лекція «Зупинимо туберкульоз разом»
20 Березня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/jvv_05012024-500x380.jpeg)