![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_5487-1140x855.jpg)
Профорієнтаційна зустріч
22 березня 2023 року професор кафедри Організації та управління будівництвом Ємельянова Олена Миколаївна провела профорієнтаційну зустріч з учнями 10-х та 11-х класів Київської середньої загальноосвітньої школи №46.
У своїй доповіді вона розповіла про «Правила прийому на навчання до КНУБА для здобуття вищої освіти у 2023 році», зазначила, що Київський національний університет будівництва і архітектури – є флагманом серед провідних закладів вищої освіти України у галузі підготовки спеціалістів з будівельних спеціальностей, оскільки авторитет Університету ґрунтується на успішному поєднанні багатьох традицій, які складалися впродовж 90-річного навчального досвіду завдяки досягненням вчених університету. Крім того, представила основні здобутки кафедри ОУБ у сфері наукової, методичної та навчальної роботи.
Також було презентовано для абітурієнтів основні напрями та переваги навчання в КНУБА. Представлено основні можливості для студентів щодо наукової діяльності та участі в міжнародних проектах на Будівельному факультеті.
Завершилася зустріч відповідями на запитання учнів.
Професор кафедри ОУБ,
Ємельянова О.М.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_5480-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230329_144027_411-75x75.jpg)
Запрошуємо на відкриту лекцію
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/jvv_18062024-500x380.jpeg)
Зустріч декана ФІСЕ з директором Представництва «Польська академія наук»Зустріч декана ФІСЕ з
30 Червня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/615d6e0a8de2b.png)
28 липня – День української державності
27 Липня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/5402629303281242903_121-2-500x380.jpg)