![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/32a6d6ada7b084a7ed1544c09e7f6984.png)
SheBuilds Ukraine Hackathon
У першому Хакатоні для українських студенток, організатором якого є канадська архітектурна компанія WZMH Architects за підтримки Міністерства освіти та науки України та Посольства України в Канаді взяли участь студентки кафедри АПЦБіС.
40 найкращих команд-учасниць презентували ідеї та позмагалися за приз у розмірі $7000.
Метою заходу є об’єднання таланту і досвіду українських студенток у різноманітних програмах, щоб запропонувати інноваційні підходи до проектування та відбудови України з використанням IT, програмного забезпечення та будь-яких інших творчих рішень.
Пересада Єлізавета (Арх32-Б)
Полонська Дар`я (Арх32-Б)
Гуменюк Анна (Арх-32Б)
Нестеренко Олександр (ментор)
“Якщо коротко, DIM – це сучасне українське село 21 століття. Нові будинки це екологічні та самодостатні модулі, а інноваційне планування села за допомогою діаграми Вороного (названої в честь українського математика), дозволяє створити унікальне природнє і архітектурне середовище. Сучасність в основі якого є природній патерн.”
Робота отримала 4 місце.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-22_21-31-03-578x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-22_21-31-07-767x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-22_21-49-00-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-22_21-49-05.jpg)
Дзеблюк Анна (Арх42-А)
Марія Бабур (Арх32-Б)
Марія Паслова (Арх32-Б)
Марія Юфімцева
Представили ідею створення мережі реабілітаційних центрів, які б не були типовими закритими лікарнями, а навпаки відкритими інклюзивними публічними просторами та посіли 8 місце
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_8503-1024x682.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_8191-767x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_8190-718x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_8192-1024x884.jpg)
Команда у складі
Валерія Довженко
Наталья Ханон (Арх42-А)
Ніколь Сироцінська (Арх42-А)
запропонували ідею поширення 3д друку архітектурних форм.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-22_18-16-50.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-22_18-16-58.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-22_18-16-56.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/Амелина-3-75x75.jpg)
Профорієнтацій робота кафедри ТБКВ
Вам також може сподобатись
![Декоративні тарілки 2023](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/001_dekoratyvni-tarilky-500x380.png)
КАФЕДРА ДИЗАЙНУ КНУБА – ОНЛАЙН-ВИСТАВКА “ДЕКОРАТИВНІ ТАРІЛКИ” (2023)
16 Червня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/08/4-500x380.jpg)
Виробнича практика студентів ІІІ курсу БТФ
1 Серпня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/изображение_viber_2022-12-05_11-13-22-482-2.jpg)