![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/Фото_1-1140x855.jpg)
Профорієнтаційна зустріч кафедри геотехніки
9 березня 2023 року представники кафедри геотехніки будівельного факультету в.о., зав. кафедри доцент Носенко Віктор Сергійович разом з асистентом кафедри Гаврилюком Олександром Володимировичем та аспірантом Кашоїдою Остапом Олександровичем здійснили профорієнтаційний виїзд до освітніх закладів Черкащини (м. Тальне, м. Умань) де провели профорієнтаційні бесіди та презентації КНУБА серед учнів шкіл та коледжу. Зустрілися з майбутніми абітурієнтами, яким представили презентацію і детально розповіли про історію університету, факультети, переваг навчання та дозвілля у КНУБА. Після презентацій відповіли на чисельні запитання наших майбутніх абітурієнтів про навчання у КНУБА широкі перспективи подальшого працевлаштування у період майбутньої повоєнної відбудови країни.
Аспірант кафедри геотехніки Олександр Гаврилюк
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/Фото_2-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/Фото_3-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/Фото_4-1024x768.jpg)
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/zobrazhennya2-500x380.jpg)
Навчання з Національної інфраструктури геопросторових даних
14 Квітня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-01_21-35-35-500x380.jpg)
Турнікети від студентів архітектурного факультету вже рятують життя наших героїв з 28 бригади імені Лицарів Зимового Походу
1 Грудня, 2023![Міжнародний конкурс наукових робіт здобувачів вищої освіти у КНУТД 2023](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/knutd_kysil-500x380.png)