Участь кафедри водопостачання та водовідведення в Міжнародному водному форумі «Яремче 2023»
23 Лютого, 2023
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/форум-1.png)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/форум2-8.png)
15-17 лютого цього року у місті Яремче (Івано-Франківській області) відбувся Міжнародний водний форум «Яремче 2023», організований Українською Асоціацією підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія».
В рамках Форуму було обговорено ряд найактуальніших питань щодо розвитку галузі, зокрема особливості тарифної політики, активізації процесу залучення коштів, відновлення систем, підготовки їх до роботи в періоди знеструмлення об’єктів тощо.
Одночасно з Форумом відбулась технічна виставка, на якій учасники могли ознайомитись з сучасними підходами та інноваційними рішеннями стосовно підвищення ефективності експлуатації систем водопостачання та водовідведення.
На форумі також виступив професор кафедри Водопостачання та водовідведення, директор «Інституту Комунальної Інфраструктури» Олександр Кравченко. У своїй доповіді він розглянув проблеми необхідності узагальнення досвіду роботи водоканалів в умовах воєнного часу, означив першочергові кроки, потрібні для стабілізації діяльності підприємств ВКГ, а також наголосив на необхідності розробки довгострокових заходів, спрямованих на зменшенням ризиків експлуатації систем в умовах надзвичайних ситуацій та бойових дій. Крім іншого, він торкнувся питання щодо необхідності підготовки комплексних довгострокових заходів, які можуть фінансуватися за рахунок коштів міжнародних фінансових організацій, і одночасно запропонував можливі механізми залучення цих коштів.
По результатах форуму було прийнято спільну резолюцію, направлену відповідним зацікавленим міністерствам, відомствам і організаціям.
Зав. кафедрою ВВ Хоружий В.П.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/Безымянный-1-75x75.jpg)
Попередня
Пам'ятаємо...
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/dsc_0773-5-500x380.jpg)
Міжнародний науково-технічний форум “Енергоощадні машини і технології “: підсумки
30 Травня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/st1-1-500x380.jpg)
Зустріч першокурсників з роботодавцями.
9 Жовтня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/DSC_1393-500x380.jpg)