Лапицький Ігор Володимирович

Освіта:
в 1974 році закінчив факультет Міського будівництва Київського інженерно-будівельного інституту, спеціальність інженерна геодезія, інженер-геодезист

Загальна інформація:
З 1974 року до 1976 року працював в проектному інституті Укргіпросахпром у відділі зовнішніх споруд. В 1976 році вступив до аспірантури Київського інженерно-будівельного інституту на кафедру автоматизації геодезичних вимірів. Працював асистентом. В 1988 році захистив кандидатську дисертацію по двом спеціальностям: «Геодезія» та «Будівництво автомобільних доріг» на тему «Розробка та дослідження методів розбивочно-контрольних та проектних робіт при будівництві криволінійних елементів автомобільних доріг».
З 1989 року до цього  часу працює доцентом на кафедрі інженерної геодезії КНУБА.

Перелік навчальних дисциплін:

1. Інженерна геодезія;
  2. Основи геодезії;
  3. Метрологія і стандартизація

Наукова робота
Автором опубліковано понад 55 наукових та методичних робіт (з них наукових понад 33).

Основні праці:
29 наукових статей за результатами досліджень розмічувальних робіт для криволінійних елементів автомобільних доріг та метрологічних досліджень.

Напрямки наукової діяльності:
дослідження геодезичних методів розмічувальних робіт для будівництва транспортних розв’язок та криволінійних споруд, а також дослідження метрологічних концепцій точності геодезичних вимірювань.