Адаменко Олександр Вікторович

Освіта:
У 2006 році закінчив Київський національний університет будівництва і архітектури (кваліфікація – магістр в галузі геодезії, картографії та землевпорядкування , спеціальність – геодезія )

Загальна інформація:
З 2006 по 2009 – аспірант кафедри ІГ КНУБА.
З 2009 – КНУБА (асистент, доцент).
З 2005 – Укрметртестстандарт за сумісництвом (інженер з метрології, старший науковий співробітник)
У 2012 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю «Геодезія, фотограмметрія та картографія»
Тема «Методи розрахунку точності геодезичних робіт при зведенні мостів шляхом моделювання напружено-деформованого стану»
У 2015 році отримав вчене звання доцента.

Перелік навчальний дисциплін:

1. Геодезія
  2. Інженерна геодезія
  3. Нормативне забезпечення геодезичної діяльності

Накова робота
Автором опубліковано понад 30 наукових та методичних праць (з них наукових – понад 25)

Основні праці:
Опубліковано 4 методичні вказівки

Напрями наукової діяльності
Розрахунок точності геодезичних робіт. Методи контролю точності вимірювань геодезичних приладів.

Сертифікати