![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд1-15.jpg)
“ВЕЛИКОДНІЙ НАТЮРМОРТ” (2022)
Кафедра дизайну продовжує підбивати підсумки 2021-2022 н.р. і запрошує переглянути онлайн-виставку “Великодній натюрморт”, де представлено 56 найкращих курсових робіт студентів 1 курсу спеціальності 022 “Дизайн”, які були виконані у весняному семестрі 2022 р. Куратори виставки – старший викладач кафедри дизайну Штогрин Антоніна Олексіївна та викладач кафедри дизайну Штогрин Андрій Михайлович.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд2-9.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/01-2-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/02-2-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд5-6.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд6-3.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд7-3.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/03-2-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд9-3.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд10-3.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/04-2-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/05-2-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд13-3.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/06-2-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/07-2-886x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд16-1.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд17-1.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд18.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд19.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд20.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд21.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд22.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд23.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд24.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд25.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/08-2-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/09-2-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд28.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд29.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/10-3-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд31.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд32.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/11-3-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд34.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд35.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд36.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд37.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд38.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/12-4-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/13-3-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд41.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/14-1-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд43.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд44.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд45.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд46.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/15-1-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд48.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/16-1-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/17-1-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд51.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд52.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд53.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд54.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд55.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд56.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/18-768x1024.jpg)