НОВИНИ ФАІТ

30 серпня 2024 року успішно захистив дисертаційну роботу  Олексій  СТЕЦИК на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 12. Інформаційні технології за спеціальністю 126. «Інформаційні системи та технології» на тему «Інтелектуальна високонавантажена розподілена система обробки даних в соціальних мережах» під керівництвом к.фіз.-мат.н., доцента кафедри інформаційних технологій проєктування та прикладної математики ТЕРЕНЧУК Світлани.

Факультет автоматизації і інформаційних технологій Вітає Олексія СТЕЦИКА  та Світлану ТЕРЕНЧУК із ахистом та бажаємо успішного втілення творчих і наукових задумів, професійного зростання, майбутніх наукових пошуків!

Завідувач кафедри ІТТПМ, д.т.н., професор

Олександр ТЕРЕНТЬЄВ