Новини,  НОВИНИ КНУБА

29 травня ФАІТ відзначає 60 років з дня заснування

29 травня 2024 року Факультет автоматизації та інформаційних технологій відзначає 60 років з дня заснування. В далекому травні 1964 року при реорганізації факультетів Київського інженерно-будівельного інституту було створено Факультет автоматизації будівельного виробництва.  В 2001 році Факультет автоматизації будівельного виробництва перейменовано на Факультет автоматизації і інформаційних технологій (ФАІТ).

Як показує розвиток світової науки, такий напрямок освіти був дуже перспективним, адже  автоматизація нині розвивається семимильними кроками, а інформаційні технології, без сумніву, рухають світ уперед. Безумовно, це технології, що мають стати переломними, змінити сучасні напрями науки і галузі. Приємно відзначити, що спеціалістів у цих галузях готують у Київському національному університеті будівництва і архітектури на Факультеті ФАІТ. Можливо, комусь із них стане доступним створення новітнього штучного інтелекту.

Напередодні ювілею хочемо побажати миру, міцного здоров’я, взаєморозуміння, злагоди та зростання! Нехай кожен день, проведений в стінах улюбленого факультету, наповнює серця втіхою і натхненням, нехай завжди знаходяться сили та впевненість для підкорення намічених вершин. Чудових вам можливостей і щасливих миттєвостей, цікавих подій і плідної роботи!

Інформаційний центр