![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/photo_2022-10-28_06-00-48.jpg)
28 жовтня – День визволення України від фашистських загарбників
Зло завжди починає однаково. Загарбники називають себе визволителями. Вторгнення – самозахистом. Як і 80 років тому, український народ став на оборону рідної землі. Ворожий план бліцкригу стає провалом.
Зло завжди діє однаково. Вбиває цивільне населення, запевняючи, що б’є лише по військових об’єктах. Влаштовує блокади й фільтраційні табори. Знищує міста й села. Сирець стає Оленівкою. Корюківка стає Бучею. Але рано чи пізно про воєнні злочини стає відомо. Політика умиротворення стає жорсткою протидією.
Зло завжди закінчує однаково. Окупант стає капітулянтом. Загарбник – утікачем. Військові злочинці стають підсудними, агресія – вироком. Руйнування стають репараціями. Ворожа техніка – музейними експонатами. Подвиги дідусів стають перемогами онуків. Визволення України від нацистів у 247-й день нашої боротьби стає символом: результатом нашої боротьби неодмінно стає визволення нашої України!
Україна була, є і буде вільною!
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/index-1-75x75.jpg)
КНУБА в рейтингах ВНЗ України
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_2-20240323_110626-500x380.jpg)
Кафедра МОТП на Дні відкритих дверей КНУБА
26 Березня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/1-23-500x380.jpg)
Задля спільної перемоги!
31 Жовтня, 2022![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/znimok-ekrana-79-500x380.png)