Новини,  НОВИНИ КНУБА

21 вересня – день винахідника і раціоналізатора

Щорічно в третю суботу вересня в Україні відзначають професійне свято – День винахідника і раціоналізатора. Винахідницьку та раціоналізаторську діяльність регулює Український інститут промислової власності – Укрпатент. На сьогодні Укрпатентом було зареєстровано понад 100 тис. патентів на винаходи, а також понад 10 тис. патентів на корисні моделі. Україна має безсумнівні інноваційні досягнення світового рівня – літаки із сімейства «АН», ядерні технології Адаменка, технології стимулювання росту рослин в сільському господарстві Пономаренка, медичні винаходи – спосіб боротьби з раком Завірюхи та лікування судин людини неоперабельним методом Бурого і т. д. Щорічно українські вчені здійснюють близько 15 тис. винаходів. Серед цього доробку – і 38 патентів вчених Київського національного університету будівництва і архітектури.

Вітаємо винахідників і раціоналізаторів зі святом!
Роль передової технічної думки є визначною для розвитку суспільства в сучасному світі, де панують технології. А завдяки новаторам ми отримуємо можливість рухатися вперед, пропонуючи нові нестандартні рішення, які дають країні змогу на рівних взаємодіяти з міжнародними партнерами.
Від імені колективу бажаємо українським винахідникам і раціоналізаторам невичерпного натхнення у творчості та праці, реалізації великих та малих ідей, спрямованих на покращення нашого життя. Нехай Вам підкоряються найскладніші завдання.
Інформаційний центр

Translate »