![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/4-2-1140x616.jpg)
15 січня 2024 р. розпочали свою роботу Міждисциплінарні Студії «Європейські Зелені Виміри».
15 січня 2024 р. розпочали свою роботу Міждисциплінарні Студії «Європейські Зелені Виміри». Студії відбуваються у рамках реалізації проєкту Європейського Союзу Еразмус+ Жана Моне_Кафедра «Європейські Зелені Виміри» 101081525 − JM EUGD − ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH. Зустрічі проходять у он-лайн форматі, організовані Чорноморським національним університетом імені Петра Могили (цільова аудиторія: студенти, аспіранти, викладачі, науковці, громадські діячі, практики та усі зацікавлені). Приєдналася до студій і старший викладач кафедри ТЗНС та ОП КНУБА Савченко А.М. Зустрічі відбуваються щосереди, плануються до кінця квітня 2024р.
За цей період було розглянуто такі теми: “Природні ресурси, якість довкілля та зміна клімату”, “Зелені ініціативи та зелена дорожня карта”, “Стратегії екологічної політики ЄС”, “Зелена циркулярна економіка та розвиток низькокарбонової економіки”, “Інтегроване управління водними ресурсами: виклики ХХІ століття”.
Подібні заходи сприяють розвитку співпраці науковців.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/1-7-1024x557.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/2-4-1024x526.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/3-2-1024x534.jpg)
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/fullsize-500x380.jpg)
Вітаємо!
7 Березня, 2024![Від теорії до практики, від практики до наукової статті](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/jVV_Kopanytsia_Argatenko_1_13122022-500x380.jpg)
Кафедра “Водопостачання та водовідведення”. Від теорії до практики, від практики до наукової статті.
13 Грудня, 2022![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/img_4248-500x380.jpeg)