Міжнародне співробітництво - Варшавський технологічний університет
В рамках міжнародного співробітництва та обміну досвідом на кафедрі теорії архітектури для магістрів першого року навчання викладається курс лекцій професором кафедра архітектурного та містобудівного проектування Архітектурного факультету Варшавського технологічного університету - Анна Марія Вержбіцька (Anna Maria Wierzbicka). Курс лекцій проводиться англійською мовою на платформі ZOOM. Перша лекція відбулась 15 листопада. Тема лекції: Що таке смислова архітектура, сакральне і символ у сучасній архітектурі.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/0-02-05-c214e79e26586acedacafb8d328fa715e209fe17933de7ebc55ef0959cb584f6_b3884f773f598d39-300x138.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/0-02-05-bc6a6eff8a6b2775dcb47835aeeb84011df58b1f3ab5a4d23619ef5bde72ed4f_6e26f6ab76a9d852-300x138.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/0-02-05-084b5ec07d5011e5160aa70d8c7954fd89a4666f55eda768e3408f9f9287d9fa_26be9da84198cf9c-300x138.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/0-02-05-0f0dd291169d51e3476b8ae3b047f4bb3349df22430e5976369618b0320a8ca9_af2cb10012ee977d-300x150.jpg)