Новини кафедри ТЕХНОЛОГІЙ ЗАХИСТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

10 травня 2023року в м. Луцьк відбулася І Міжнародна науково-практична конференція  «Екологічні проблеми сучасності». Пріоритетними напрямками роботи конференції були:

–  Техногенна безпека як невід’ємна частина сталого розвитку регіонів України.

– Екологічні аспекти промислових технологій в галузях економіки.

– Напрям ресурсозбереження.

– Науково-практична діяльність в галузі охорони НПС.

– Використання альтернативних джерел енергії.

Співробітники кафедри технологій захисту навколишнього середовища та охорони праці КНУБА старший викладач Савченко А.М., старший викладач Стефанович І.С., викладач Стефанович П.І. та студентка 3-го курсу спеціальність 101 Екологія Тертична І.О. представили колективну роботу «Імплементація екологічних норм ЄС як елемент досягнення сталого розвитку України».